WFH-C25B
Тепловентилятор
WetAir WFH-C25B
Компактне тепло на щодень
WetAir WFH-C25B має потужність до 1500 Вт — тепло поруч у прохолодний момент.
Тепло поруч саме тоді, коли хочеться затишку.
- 1500 ВтМаксимум
- 750 / 1500 ВтРівні
- 0,81 кгМаса
Головне з першого погляду
Головне — одним поглядом
- 01 1500 ВтМаксимум
- 02 750 / 1500 ВтРівні
- 03 0,81 кгМаса
Як з’являється теплий потік
Тепле повітря — саме до вас
У WFH-C25B PTC‑кераміка працює на рівнях 750 / 1500 Вт. Оберіть інтенсивність під свій день.
Приємні деталі на щодень
Деталі, що роблять день простішим
-
Ширший сектор тепла
Осциляція допомагає WFH-C25B охопити теплим потоком ширший сектор.
-
Повітря без нагріву
У режимі вентиляції WFH-C25B рухає повітря без нагріву.
-
Зручне регулювання
Термостат допомагає легко налаштувати тепло WFH-C25B.
Комфорт у ваших руках
Налаштуйте так, як зручно вам
Від фонового обігріву до інтенсивнішого — оберіть зручний режим WFH-C25B.

Користуйтеся спокійніше
Безпека без зайвих турбот
Перед запуском WFH-C25B зверніть увагу на перевірені умови безпеки. Решту підкаже комплектна інструкція.

Формат і комплектація
Формат у цифрах
Габарити WFH-C25B — 158 × 100 × 238 мм; маса — 0,81 кг. Так легше обрати місце.
WFH-C25BWetAir — тепло для звичних моментів.
